logo
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque.
+387648592568
info@elatedthemes.com
Eighth Avenue 487, New York
Instagram Feed
Search
 

Przyjęcia okolicznościowe

Café Helenka

Café Helenka to stylowa kawiarnia urządzona z niezwykłą elegancją i starannością o każdy detal, gdzie nowoczesne i wygodne rozwiązania połączone zostały z urokiem i specyfiką regionalnego stylu.

Położenie kawiarni w samym centrum Szczawnicy, przy zabytkowym Placu Dietla, stwarza wspaniałą scenerię oraz niepowtarzalny klimat dla organizowanych tu przyjęć i uroczystości.

W przestronnej sali kawiarni do uroczystej kolacji, przyjęcia biznesowego czy imprezy rodzinnej może zasiąść do 80 osób. Ponadto, w przypadku organizacji większego wydarzenia – do 120 osób – istnieje możliwość adaptacji sąsiadującego obok gustownego wnętrza Pijalni Wód, który może posłużyć jako parkiet taneczny lub bufet.

W okresie wiosennym i letnim przyjęcie może dodatkowo odbywać się na usytuowanych na dwóch poziomach tarasach, które pomieszczą łącznie do 170 osób. Gustowna aranżacja oraz dyskretne oświetlenie tarasów powoduje, że Café Helenka jest wymarzonym miejscem na niezapomniane eventy pełne stylowych akcentów.

Café Helenka słynie z dań kuchni międzynarodowej z nutą francuskiego smaku oraz wyśmienitych deserów, a szef kuchni potrafi sprostać nawet najbardziej oryginalnym zamówieniom i dopasować menu pod upodobania gości. Pomożemy także w doborze napojów oraz alkoholi odpowiednich do wybranego przez Państwa menu.

Organizujemy:

  • przyjęcia okolicznościowe;
  • bankiety;
  • spotkania firmowe;
  • rodzinne uroczystości: chrzciny, urodziny, rocznice, itp.

Zakwaterowanie

Oferujemy zakwaterowanie dla gości weselnych w naszych hotelach oraz willach.

Szczegóły »